ccitt co to jest
Ccitt definicja. Jak działa Committee on International Telephone and Telegraphy - Komisja ds.
Znaczenie ccitt definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ccitt

Co to znaczy CCITT: Z angielskiego: Consultative Committee on International Telephone and Telegraphy - Komisja ds. Międzynarodowej Telefonii i Telegrafii. Zobacz ITU.

Czym jest CCITT znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CD-ROM:
Definicja kompaktowej, która wizualnie nie różni się od płyty CD. Na dyskach CD-ROM zapisane są mechanicznie wytłoczone dane komputerowe, a nie muzyka (chociaż zdarzają się także płyty, na których zapisano ccitt.
Co znaczy Common Gateway Interface:
Definicja Zobacz CGI ccitt.
Co znaczy Czcionka Wektorowa:
Definicja kształt i wielkość jest opisany dzięki grafiki wektorowej, dzięki czemu może ona być przeskalowana do dowolnego rozmiaru. W najwyższym stopniu znane czcionki tego typu to czcionki postskryptowe i ccitt.
Co znaczy Ciepły Reset:
Definicja uruchamiania komputera bez użycia jego głównego wyłącznika (Power). Można to zrobić, korzystając z kombinacji klawiszy Ctrl Alt Del albo wciskając przycisk Reset na obudowie. W czasie ciepłego resetu ccitt.
Co znaczy Cache:
Definicja procesora o bardzo krótkim czasie dostępu stosowana do tymczasowego przechowywania danych przeznaczonych do dalszego przetwarzania. Cache typu L1 jest scalony z procesorem. Cache L2 początkowo był ccitt.
  • Dodano:
  • Autor: