cc co to jest
Cisc definicja. Jak działa Wg architektury CISC były tworzone pierwsze procesory, które wyposażano.
Znaczenie cc definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cisc

Co to znaczy CISC: Rodzaj architektury procesora. Wg architektury CISC były tworzone pierwsze procesory, które wyposażano w pełny zbiór instrukcji mający im zapewnić wykonanie każdego polecenia użytkownika (a konkretnie programu). Z czasem okazało się jednak, iż w 80 procentach wypadków było służących tylko 20 proc. dostępnych instrukcji, a pozostałe tylko sporadycznie. Zaowocowało to bardziej zaawansowaną architekturą o nazwie RISC. Wszystkie procesory montowane w pecetach, na przykład Pentium czy K6, bazują na architekturze typu CISC. Z angielskiego: Complex Instruction Set Computing - obliczenia z rozbudowanym zestawem instrukcji.

Czym jest CISC znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cieniowanie:
Definicja stopnia jasności kolorów poszczególnych wielokątów na obiektach w grafice trójwymiarowej wykorzystywana nadaniu im naturalnego wyglądu. Wyjściowy kolor jest odpowiednio przyciemniany albo rozjaśniany cisc.
Co znaczy Compact Disc:
Definicja Zobacz CD cisc.
Co znaczy Czcionka Nieproporcjonalna:
Definicja gdzie każdy symbol zajmuje identyczną szerokość (tak jak w maszynie do pisania). Z czcionek nieproporcjonalnych korzystają regularnie programy i mechanizmy operacyjne działające w trybie tekstowym cisc.
Co znaczy CGA:
Definicja graficznej wprowadzony na rynek poprzez firmę IBM w 1981 r. Była to pierwsza karta graficzna do pecetów, która umożliwiała wyświetlanie kolorów. CGA miała jednak skromne możliwości - pokazywała cisc.
Co znaczy Cyberprzestrzeń:
Definicja termin cyberprzestrzeń pojawił się w 1984 r. w kultowej powieści science fiction Williama Gibsona pod tytułem Neuromancer. Autor nazwał w ten sposób wirtualny świat we wnętrzu komputerów. Aktualnie cisc.
  • Dodano:
  • Autor: