celeron co to jest
Celeron definicja. Jak działa przedsiębiorstwa Intel. Bazuje on na architekturze następnych wersji.
Znaczenie celeron definicja.

Czy przydatne?

Definicja Celeron

Co to znaczy CELERON: Typ procesora przedsiębiorstwa Intel. Bazuje on na architekturze następnych wersji procesorów Pentium, lecz jest znacznie tańszy, raczej dzięki mniejszej ilości pamięci L2. Pierwsze modele Celerona bazowały na architekturze Pentium II. Procesory te pracujące z częstotliwością taktowania 266 MHz i 300 MHz nie są wyposażone w pamięć L2. Modele od 300 (schemat 300A) do 533 MHz mają pamięć o połowę mniejszą niż PII, a więc 128 kb, lecz za to pracującą z pełną prędkością procesora. Modele procesora od 300 MHz do 400 MHz dostępne są w wersji dla Slot 1, z kolei wszystkie wersje od 333 MHz aż do 1,4 GHz są dostępne również dla gniazda Socket 370. Modele od 533 MHz (wersja 533A) do 1,4 GHz bazują na architekturze Pentium III i mają podwójnie mniej pamięci L2. Najnowsze Celerony o częstotliwości taktowania od 1,7 GHz oparte są na tym samym jądrze co najnowsze Pentium 4 i pracują z gniazdem Socket 478. Najszybsze aktualnie na rynku procesory Celeron taktowane są zegarem 2,6 GHz. Por. Duron.

Czym jest Celeron znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Czcionka Postskryptowa:
Definicja zdefiniowana dzięki reguł języka PostScript z przeznaczeniem do użytku (wydruku) na drukarce rozumiejącej język PostScript. Czcionki te różni od czcionek bitmapowych gładkość konturów i wysokie celeron.
Co znaczy Copy Protection:
Definicja zabezpieczania nośników danych z oprogramowaniem (aktualnie raczej CD-ROM-ów), uniemożliwiająca wykonywanie ich kopii, co ma uchronić przedsiębiorstwa przed stratami finansowymi wynikającymi z celeron.
Co znaczy CISC:
Definicja procesora. Wg architektury CISC były tworzone pierwsze procesory, które wyposażano w pełny zbiór instrukcji mający im zapewnić wykonanie każdego polecenia użytkownika (a konkretnie programu). Z celeron.
Co znaczy CD-TEXT:
Definicja standardu zapisu muzyki na płytach CD umożliwiające umieszczenie dodatkowych informacji tekstowych wyświetlanych w czasie odtwarzania płyty, jak na przykład nazwa płyty, wykonawca utworu, tytuł. Te celeron.
Co znaczy Crack:
Definicja rozmiarów program umożliwiający obejście zabezpieczenia w innej, większej aplikacji albo grze. Crack może np. usunąć konieczność obecności płyty instalacyjnej w napędzie CD-ROM albo włączyć pełną celeron.
  • Dodano:
  • Autor: