ctrl co to jest
Ctrl definicja. Jak działa działaniu umieszczone na skrajnych dolnych końcach głównej sekcji.
Znaczenie ctrl definicja.

Czy przydatne?

Definicja Ctrl

Co to znaczy CTRL: Dwa klawisze o identycznym działaniu umieszczone na skrajnych dolnych końcach głównej sekcji klawiatury komputera (w sąsiedztwie klawiszy Alt). Naciśnięcie klawisza Ctrl w połączeniu z innym klawiszem wywołuje zazwyczaj te funkcje programu, które użytkownik inaczej musiałby uruchamiać, wchodząc do menu - w rezultacie więc korzystanie z klawisza Ctrl przyspiesza obsługę programów. Np. w większości programów działających pod kontrolą Windows naciśnięcie kombinacji klawiszy Ctrl F otwiera okno wyszukiwania plików i folderów. Natomiast kombinacje Ctrl C, Ctrl X, Ctrl V służą kolejno do kopiowania, wycinania i wklejania danych.

Czym jest Ctrl znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CLIR:
Definicja polegająca na zablokowaniu wyświetlenia numeru abonenta nawiązującego połączenie na telefonie odbiorcy. Usługa jest przydatna, jeżeli nie chcemy ujawniać naszego numeru telefonu. Z angielskiego ctrl.
Co znaczy Ciepły Reset:
Definicja uruchamiania komputera bez użycia jego głównego wyłącznika (Power). Można to zrobić, korzystając z kombinacji klawiszy Ctrl Alt Del albo wciskając przycisk Reset na obudowie. W czasie ciepłego resetu ctrl.
Co znaczy CD-ROM File System:
Definicja Zobacz CDFS ctrl.
Co znaczy Control:
Definicja Zobacz Ctrl ctrl.
Co znaczy Cyfrowy Zoom:
Definicja pozwalające na powiększanie lub zmniejszenie fragmentu zdjęcia. Sztuczka polega na tym, iż wybrany fragment obrazu jest rozciągany, dzięki czemu uzyskuje się złudzenie zbliżenia. Skutkuje to niestety ctrl.
  • Dodano:
  • Autor: