co to jest
DOS definicja. Jak działa która generując sztuczne obciążenie serwera prowadzi do zaburzenia jego.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja DOS

Co to znaczy DOS: Metoda ataków internetowych, która generując sztuczne obciążenie serwera prowadzi do zaburzenia jego podstawowych funkcji, co w konsekwencji blokuje serwer. Ataki typu DoS wykorzystują błędy w oprogramowaniu mechanizmów operacyjnych i protokołów sieciowych. Obroną przed DoS jest instalowanie najnowszych poprawek producentów oprogramowania. Z angielskiego: Denial of Service - odmowa usługi. Por. DDoS.

Czym jest DoS znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy Dynamic Data Exchange:
Definicja Zobacz DDE dos co to jest.
Co znaczy DTS:
Definicja dźwięku przestrzennego o podobnych właściwościach jak Dolby Digital (pięć kanałów i subwoofer) opracowany poprzez firmę Digital Theater Systems (od nazwy tej przedsiębiorstwa pochodzi akronim DTS dos definicja.
Co znaczy DAT:
Definicja zapisu i odtwarzania dźwięku na taśmie magnetycznej służący raczej w studiach nagraniowych. Na pierwszy rzut oka kaseta DAT jest podobna do tradycyjnej kasety muzycznej, tyle iż nieco mniejsza. Można dos co znaczy.
Co znaczy Dolby Surround:
Definicja mechanizm dźwięku przestrzennego opracowany na potrzeby kina domowego. Złożona jest z czterech głośników - pary przednich i pary tylnych, przekazujących jedynie efekty specjalne. Por. Dolby Pro Logic dos słownik.
  • Dodano:
  • Autor: