co to jest
Dos definicja. Jak działa która generując sztuczne obciążenie serwera prowadzi do zaburzenia jego.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Dos

Co to znaczy DOS: Metoda ataków internetowych, która generując sztuczne obciążenie serwera prowadzi do zaburzenia jego podstawowych funkcji, co w konsekwencji blokuje serwer. Ataki typu DoS wykorzystują błędy w oprogramowaniu mechanizmów operacyjnych i protokołów sieciowych. Obroną przed DoS jest instalowanie najnowszych poprawek producentów oprogramowania. Z angielskiego: Denial of Service - odmowa usługi. Por. DDoS.

Czym jest DoS znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy Deinstalacja:
Definicja z dysku twardego komputera. Deinstalację programu powinno się przeprowadzać dzięki funkcji Dodaj/Usuń programy dostępnej w Panelu sterowania albo poprzez opcję, znajdującą się zazwyczaj w menu dos.
Co znaczy Długość Fali:
Definicja Odstęp między dwoma identycznymi punktami (na przykład grzbietami) na wykresie fali. Długość fali mierzymy w metrach albo w jednostkach pochodnych, ((na przykład nanometrach (nm) czy centymetrach (cm dos.
Co znaczy Dyskietka ZIP:
Definicja magnetycznej wykorzystywanej w napędach ZIP. Wyglądem przypomina zwykłą dyskietkę 3,5-calową, jest jednak nieco grubsza. Dyskietka ZIP ma wielokrotnie większą pojemność niż dyskietka 3,5-calowa dos.
Co znaczy DirectShow:
Definicja Zobacz ActiveMovie dos.
Co znaczy Dolby Pro Logic:
Definicja dźwięku przestrzennego będący bezpośrednim następcą Dolby Surround. Wymaga pięciu głośników - dwóch stereo (lewego i prawego), głośnika kanału centralnego, dwóch głośników z tyłu. Dodatkowym dos.
  • Dodano:
  • Autor: