callback co to jest
Callback definicja. Jak działa rodzaju usług telekomunikacyjnych, które polegają na oddzwanianiu.
Znaczenie callback definicja.

Czy przydatne?

Definicja Callback

Co to znaczy CALLBACK: Zbiorcza nazwa różnego rodzaju usług telekomunikacyjnych, które polegają na oddzwanianiu. Komputer (zwany regularnie serwerem dostępowym), pod którego numer dzwoni użytkownik, rozłącza połączenie, a następnie oddzwania pod podany poprzez użytkownika numer telefonu. Istnieje także sposobność oddzwaniania pod ustalony wcześniej numer w wypadku, gdy w momencie nawiązywania połączenia użytkownik zaloguje się (w ten sposób jest weryfikowana jego tożsamość i wiadomo, do kogo należy dzwonić). Zaletą mechanizmu callback to jest, iż osoba dzwoniąca nie ponosi wydatków połączenia; wadą - sposobność zastosowania tego mechanizmu poprzez hakerów i krakerów do włamania się do sieci komputerowej, do której regularnie podłączony jest serwer dostępowy.

Czym jest callback znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Cyfrowa Jakość:
Definicja zapisana w formie danych cyfrowych, a więc ciągu zer i jedynek zrozumiałych dla komputera. Tak jest na przykład w sytuacji płyt CD czy także plików muzycznych w komputerze. Aczkolwiek również w callback.
Co znaczy Cylinder:
Definicja Przekrój przez oznaczone tymi samymi numerami ścieżki na talerzach dysku twardego. Cylindry wyznaczane są poprzez pozycje, jakie może nad talerzami przyjąć głowica odczytująca. Por. obszar callback.
Co znaczy CRT:
Definicja Zobacz kineskop callback.
Co znaczy Cyfrowy:
Definicja wszystkie urządzenia elektroniczne, takie jak komputery, odtwarzacze CD, cyfrowe aparaty i tak dalej przechowują i przetwarzają docierające do nich wiadomości w formie cyfrowej. Znaczy to, iż callback.
Co znaczy CD Extra:
Definicja Zobacz Enhanced CD callback.
  • Dodano:
  • Autor: