jakość cyfrowa co to jest
Cyfrowa Jakość definicja. Jak działa formie danych cyfrowych, a więc ciągu zer i jedynek.
Znaczenie jakość cyfrowa definicja.

Czy przydatne?

Definicja Cyfrowa Jakość

Co to znaczy CYFROWA JAKOŚĆ: Muzyka może być zapisana w formie danych cyfrowych, a więc ciągu zer i jedynek zrozumiałych dla komputera. Tak jest na przykład w sytuacji płyt CD czy także plików muzycznych w komputerze. Aczkolwiek również w technologii cyfrowej można tak ustawić parametry, aby dźwięk był niskiej jakości, utarło się, iż pod definicją jakość cyfrowa rozumie się jakość wysoką. Gdy dźwięk stereo jest zapisany z częstotliwością próbkowania 44,1 kHz i z rozdzielczością sygnału 16 bitów, mówimy o dźwięku jakości CD, bo takie parametry charakteryzują właśnie utwory zapisane na srebrnych krążkach. Cyfrowe nagranie o takich parametrach nie gwarantuje jednak wysokiej jakości dźwięku; jeśli źródło jest niskiej jakości, najwyższa częstotliwość próbkowania i rozdzielczość nie poprawią dźwięku. Por. próbkowanie dźwięku.

Czym jest cyfrowa jakość znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Crack:
Definicja rozmiarów program umożliwiający obejście zabezpieczenia w innej, większej aplikacji albo grze. Crack może np. usunąć konieczność obecności płyty instalacyjnej w napędzie CD-ROM albo włączyć pełną cyfrowa jakość.
Co znaczy CGI:
Definicja określająca sposób komunikacji między serwerem stron WWW a programem (który może być programem skompilowanym albo skryptem) znajdującym się na dysku twardym serwera. Funkcją takiego programu jest cyfrowa jakość.
Co znaczy CMOS:
Definicja bateryjnie pamięć, która zachowuje ważne dane nawet po wyłączeniu peceta z prądu. Służy do przechowywania informacji o konfiguracji komputera, takich jak typ zamontowanych dysków twardych i liczba cyfrowa jakość.
Co znaczy Cyberspace:
Definicja Zobacz cyberprzestrzeń cyfrowa jakość.
Co znaczy CD-RW:
Definicja kompaktowej, na której można wielokrotnie (ok. 1000 razy) zapisywać dane (programy, muzykę) przy zastosowaniu nagrywarki CD-RW. Płyty CD-RW wykonane są w innej technologii niż płyty CD-R. Warstwa, na cyfrowa jakość.
  • Dodano:
  • Autor: