czcionka co to jest
Czcionka definicja. Jak działa na ekranie albo w druku znaków o określonym kroju (na przykład Arial.
Znaczenie czcionka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Czcionka

Co to znaczy CZCIONKA: Zestaw możliwych do uzyskania na ekranie albo w druku znaków o określonym kroju (na przykład Arial, Times New Roman, Helvetica), wykończeniach znaków (czcionka szeryfowa albo czcionka nieszeryfowa), wysokości podawanej w punktach (gdzie jeden pkt. to około 1/29 centymetra), stylu (kursywa, wytłuszczona, podkreślona), odstępach między znakami (kerning). Por. czcionka proporcjonalna, czcionka nieproporcjonalna, czcionka bitmapowa, czcionka wektorowa.

Czym jest czcionka znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy CD Player:
Definicja Zobacz odtwarzacz CD czcionka.
Co znaczy CMY:
Definicja otrzymywania kolorów w druku z trzech podstawowych farb: turkusowej (odcień niebieskiego - oznaczany literą C od z angielskiego: Cyan), karmazynowej (odcień czerwonego - M od z angielskiego: Magenta czcionka.
Co znaczy Cyberprzestrzeń:
Definicja termin cyberprzestrzeń pojawił się w 1984 r. w kultowej powieści science fiction Williama Gibsona pod tytułem Neuromancer. Autor nazwał w ten sposób wirtualny świat we wnętrzu komputerów. Aktualnie czcionka.
Co znaczy Checksum:
Definicja Zobacz suma kontrolna czcionka.
Co znaczy Cyfrowy Zoom:
Definicja pozwalające na powiększanie lub zmniejszenie fragmentu zdjęcia. Sztuczka polega na tym, iż wybrany fragment obrazu jest rozciągany, dzięki czemu uzyskuje się złudzenie zbliżenia. Skutkuje to niestety czcionka.
  • Dodano:
  • Autor: