nieszeryfowa czcionka co to jest
Czcionka Nieszeryfowa definicja. Jak działa ornamentów - przedmiotów zaokrąglających ją i.
Znaczenie nieszeryfowa czcionka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Czcionka Nieszeryfowa

Co to znaczy CZCIONKA NIESZERYFOWA: Czcionka bez dodatkowych ornamentów - przedmiotów zaokrąglających ją i wykańczających. Czcionki nieszeryfowe stosuje się najczęściej do dużych przedmiotów tekstu, na przykład tytułów i leadów (zaznaczonych wprowadzeń). Odpowiednikiem czcionki nieszeryfowej jest Arial. Por czcionka szeryfowa.

Czym jest czcionka nieszeryfowa znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Caddy:
Definicja którą wkłada się płytę CD-ROM przed włożeniem do nagrywarki albo napędu CD-ROM. W starszych urządzeniach kasetka ta zapewniała poprawę stabilizacji obracającej się płyty, co miało szczególne czcionka nieszeryfowa.
Co znaczy Cascading Style Sheets:
Definicja Zobacz CSS czcionka nieszeryfowa.
Co znaczy Czcionka:
Definicja uzyskania na ekranie albo w druku znaków o określonym kroju (na przykład Arial, Times New Roman, Helvetica), wykończeniach znaków (czcionka szeryfowa albo czcionka nieszeryfowa), wysokości podawanej czcionka nieszeryfowa.
Co znaczy Central Processing Unit:
Definicja Zobacz CPU czcionka nieszeryfowa.
Co znaczy Config.Sys:
Definicja służący poprzez MS-DOS. Za jego pomocą ustawiane są zmienne systemowe, jak na przykład max. liczba plików, które mechanizm operacyjny może równocześnie otworzyć. Najważniejszą funkcją pliku consig czcionka nieszeryfowa.
  • Dodano:
  • Autor: