nieszeryfowa czcionka co to jest
Czcionka Nieszeryfowa definicja. Jak działa ornamentów - przedmiotów zaokrąglających ją i.
Znaczenie nieszeryfowa czcionka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Czcionka Nieszeryfowa

Co to znaczy CZCIONKA NIESZERYFOWA: Czcionka bez dodatkowych ornamentów - przedmiotów zaokrąglających ją i wykańczających. Czcionki nieszeryfowe stosuje się najczęściej do dużych przedmiotów tekstu, na przykład tytułów i leadów (zaznaczonych wprowadzeń). Odpowiednikiem czcionki nieszeryfowej jest Arial. Por czcionka szeryfowa.

Czym jest czcionka nieszeryfowa znaczenie w Definicje komputer C .

Co znaczy Czcionka:
Definicja uzyskania na ekranie albo w druku znaków o określonym kroju (na przykład Arial, Times New Roman, Helvetica), wykończeniach znaków (czcionka szeryfowa albo czcionka nieszeryfowa), wysokości podawanej czcionka nieszeryfowa.
Co znaczy Centronics:
Definicja powszechnie stosowanego w pecetach, do którego przyłącza się raczej skanery i drukarki. Gdyż pozwala on tylko na jednokierunkową transmisję danych (od komputera do urządzenia), w ostatnich latach czcionka nieszeryfowa.
Co znaczy Cookie:
Definicja który może zostać zapisany na dysk twardy internauty poprzez przeglądarkę stron WWW. Ma on za zadanie wyeliminować powtarzanie pewnych czynności (na przykład nieustanne wypełnianie tego samego czcionka nieszeryfowa.
Co znaczy Complex Instruction Set Computing:
Definicja Zobacz CISC czcionka nieszeryfowa.
Co znaczy Compact Disc Interactive:
Definicja Zobacz CD-I czcionka nieszeryfowa.
  • Dodano:
  • Autor: