dupleks co to jest
Dupleks definicja. Jak działa dwóch kierunkach. Dupleks może odnosić się zarówno do komputerów, jak.
Znaczenie dupleks definicja.

Czy przydatne?

Definicja Dupleks

Co to znaczy DUPLEKS: Równoczesna transmisja w dwóch kierunkach. Dupleks może odnosić się zarówno do komputerów, jak i do w najwyższym stopniu podstawowych zjawisk - na przykład rozmowę dwóch osób można określić terminem dupleksowej, bo równocześnie mogą one mówić i słyszeć się. Typowe dupleksowe urządzenia to modemy, karty muzyczne i karty sieciowe, aczkolwiek istnieją również ich półdupleksowe odmiany. Innym odpowiednikiem dupleksowego urządzenia jest telefon. Por. simpleks.

Czym jest dupleks znaczenie w Definicje komputer D .

Co znaczy DTP:
Definicja łamanie tekstu, wstawianie grafiki i drukowanie przy zastosowaniu komputera. Programy do DTP (na przykład QuarkXPress czy Ventura Publisher) najpierw importują tekst i ilustracje, a następnie dupleks.
Co znaczy Dynamic Host Configuration Protocol:
Definicja Zobacz DHCP dupleks.
Co znaczy Dolby B:
Definicja redukcji szumów Dolby NR. Większość sprzedawanych kaset z muzyką nagranych jest właśnie w systemie Dolby B. Dolby B obniża szum o 10 decybeli dla częstotliwości dźwięku powyżej 4 kHz dupleks.
Co znaczy Disc-At-Once:
Definicja dysku CD-R. W trybie disc-at-once w czasie nagrania laser nagrywarki nie jest wyłączany. Przy nagrywaniu płyt z muzyką zapobiega to powstawaniu między ścieżkami dodatkowych dwusekundowych przerw. Do dupleks.
Co znaczy DV:
Definicja wideo, kamer wideo i magnetowidów opracowany poprzez Sony i 10 innych przedsiębiorstw. Obraz i dźwięk zapisywane są na taśmie w formie cyfrowej. Na kasecie DV można zapisać do 180 min. sekwencji dupleks.
  • Dodano:
  • Autor: