trackball co to jest
Trackball definicja. Jak działa niektórych klawiaturach pod najniższym rzędem klawiszy (może to.
Znaczenie trackball definicja.

Czy przydatne?

Definicja Trackball

Co to znaczy TRACKBALL: Kulka umieszczana w niektórych klawiaturach pod najniższym rzędem klawiszy (może to także być osobne urządzenie). Służy do sterowania ruchem kursora po ekranie. Rozwiązanie to spotyka się najczęściej w komputerach przenośnych.

Czym jest trackball znaczenie w Definicje komputer T .

Co znaczy Tryb Zgodności:
Definicja oprogramowania zgodny z jego starszymi wersjami. Dlatego 32-bitowy mechanizm operacyjny może uruchomić program napisany dla 16-bitowego mechanizmu operacyjnego. W Windows XP z kolei jest sposobność trackball.
Co znaczy Talerz:
Definicja Znajdujący się we wnętrzu dysku twardego metalowy krążek, na którego obydwu stronach zapisane są dane. Większość dysków zawiera od dwóch do ośmiu talerzy trackball.
Co znaczy Table Of Contents:
Definicja Zobacz TOC trackball.
Co znaczy Transform & Lighting:
Definicja przetwarzania położenia, kształtu i oświetlenia elementów, z których złożona jest obraz w grafice trójwymiarowej. Zazwyczaj wykonywane są poprzez procesor komputera. Wybrane karty graficzne mają trackball.
Co znaczy Transfer Danych:
Definicja Przesyłanie informacji między urządzeniami podłączonymi bezpośrednio do płyty głównej. W ten sposób określane jest skopiowanie danych na dyskietkę magnetyczną czy dysk twardy. Por. prędkość transferu trackball.
  • Dodano:
  • Autor: