tekstowy tryb co to jest
Tryb Tekstowy definicja. Jak działa monitorze, gdzie widoczne są tylko znaki zawarte w tablicy.
Znaczenie tekstowy tryb definicja.

Czy przydatne?

Definicja Tryb Tekstowy

Co to znaczy TRYB TEKSTOWY: Tryb wyświetlania obrazu na monitorze, gdzie widoczne są tylko znaki zawarte w tablicy znaków ASCII. W trybie tekstowym działał MS-DOS i większość uruchamianych w nim programów. Por. tryb graficzny, tekstowy interfejs użytkownika, GUI.

Czym jest tryb tekstowy znaczenie w Definicje komputer T .

Co znaczy Tezaurus:
Definicja Leksykon wyrazów bliskoznacznych. Tezaurusy znaleźć można w edytorach tekstu, na przykład w programie Microsoft Word tryb tekstowy.
Co znaczy Thorton:
Definicja procesora Athlon XP. Oparta jest na tym samym rdzeniu, co procesory Barton, ma jednak dwa razy mniej pamięci cache - 256 kB, i pracuje z magistralą FSB 266 MHz. Pierwszym modelem Thortona, który tryb tekstowy.
Co znaczy Tryb Znakowy:
Definicja Zobacz tryb tekstowy tryb tekstowy.
Co znaczy Tryb Zgodności:
Definicja oprogramowania zgodny z jego starszymi wersjami. Dlatego 32-bitowy mechanizm operacyjny może uruchomić program napisany dla 16-bitowego mechanizmu operacyjnego. W Windows XP z kolei jest sposobność tryb tekstowy.
Co znaczy Telewizor Panoramiczny:
Definicja ekran ma proporcje 16:9. Zoptymalizowany jest on do odbioru stacji telewizyjnych nadających audycje panoramiczne i do współpracy z systemami kina domowego. Aktualnie segment tych telewizorów rozwija tryb tekstowy.
  • Dodano:
  • Autor: