wideokonferencja co to jest
Wideokonferencja definicja. Jak działa przynajmniej dwóch osób) znajdujących się w różnych.
Znaczenie wideokonferencja definicja.

Czy przydatne?

Definicja Wideokonferencja

Co to znaczy WIDEOKONFERENCJA: Rozmowa grupy ludzi (przynajmniej dwóch osób) znajdujących się w różnych miejscach. Do komunikacji wykorzystują one nie tylko dźwięk, lecz również obrazy przesyłane dzięki kamer wideo. Wideokonferencje jeszcze jakiś czas temu były dosyć kosztowną metodą komunikacji, lecz w epoce internetu każdy internauta wyposażony w komputerową kamerę wideo i odpowiednie oprogramowanie (na przykład NetMeeting) może w nich bez większych kosztów uczestniczyć.

Czym jest wideokonferencja znaczenie w Definicje komputer W .

Co znaczy WWW:
Definicja znajdujących się na serwerach WWW. Sporo stron WWW połączonych jest w całość (tak zwany pajęczynę stron) dzięki odsyłaczy (linków) - wystarczy kliknąć na dowolny z nich, aby otworzyła się następna wideokonferencja.
Co znaczy Wersja Programu:
Definicja Zobacz wersja wideokonferencja.
Co znaczy Witryna:
Definicja Definicje tego używa się w odniesieniu do zbioru stron WWW tworzących spójną całość; regularnie stosuje się także definicja serwis internetowy wideokonferencja.
Co znaczy Wirtualna Rzeczywistość:
Definicja Zobacz rzeczywistość wirtualna wideokonferencja.
Co znaczy Wideotelefon:
Definicja pozwala prowadzić rozmowę telefoniczną i oglądać w jej trakcie obraz pochodzący z kamery zainstalowanej w aparacie rozmówcy. Z usług wideotelefonów mogą używać abonenci ISDN. Dostępne są także tak wideokonferencja.
  • Dodano:
  • Autor: