co to jest
PCI definicja. Jak działa PCI spełnia normy standardu Plug and Play, obsługuje bus mastering i może.
Znaczenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja PCI

Co to znaczy PCI: Standard gniazd rozszerzeń. PCI spełnia normy standardu Plug and Play, obsługuje bus mastering i może przesyłać dane w porcjach zarówno po 32, jak 64 bity. Poprzez PCI urządzenie może przesyłać dane z prędkością do 133 MB/s. Z angielskiego: Peripherial Components Interconnect - przyłączanie urządzeń peryferyjnych. Por. ISA, AGP, Vesa Local Bus, MCA.

Czym jest PCI znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pasek Menu:
Porównanie również w wielu napisanych dla tego mechanizmu programach) przy górnej krawędzi każdego okna znajduje się pasek zawierający listę menu. W każdym z nich (rozwijać je można kliknięciem myszy) kryje się pci co znaczy.
Krzyżówka Plug And Play:
Dlaczego komputerowych opracowany poprzez firmę Intel. Jego założeniem to jest, iż bezpośrednio po włożeniu nowego urządzenia (na przykład karty graficznej czy napędu DVD) do komputera mechanizm automatycznie pci krzyżówka.
Co to jest Plik PIF:
Jak lepiej rozszerzeniem .pif, zawierający wiadomości na temat działania wersji dosowych w środowisku Windows, takie jak wielkość okna czy sposób zastosowania pamięci. Pliki te mogą być również nosicielami pci co to jest.
Słownik Przycisk:
Kiedy prostokąt w GUI. Kliknięcie na przycisk może spowodować najróżniejsze funkcje - na przykład zmianę koloru czcionki, drukowanie albo sprawdzanie pisowni. Regularnie możemy łatwo sprawdzić, jaką pci słownik.
  • Dodano:
  • Autor: