pixelshader co to jest
Pixelshader definicja. Jak działa Programowalne, logiczne podzespoły procesora graficznego.
Znaczenie pixelshader definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pixelshader

Co to znaczy PIXELSHADER: Jednostka cieniowania pikseli. Programowalne, logiczne podzespoły procesora graficznego wyspecjalizowane w szybkim obliczaniu kolorów każdego piksela renderowanego obrazu. Barwa obliczana jest na podstawie analizy parametrów tekstury, wyników obliczeń VertexShadera i funkcji opisującej sukces szczególny (mgła, przezroczystość, stopień odbicia światła). Dzięki jednostkom PixelShader powierzchnia obiektów w animacjach trójwymiarowych może wyglądać naturalnie bez konieczności zmniejszania FPS. Z angielskiego: układ cieniowania pikseli.

Czym jest PixelShader znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PING:
Definicja który pozwala sprawdzić stan połączenia między dwoma komputerami w sieci: tym, na którym stosowane jest polecenie PING, a drugim, znajdującym się w tej samej sieci LAN albo w internecie. PING pixelshader.
Co znaczy Personal Computer Memory Card International Associ:
Definicja Zobacz PCMCIA pixelshader.
Co znaczy Program Do Tworzenia Baz Danych:
Definicja który umożliwia zaprojektowanie, powstanie i edycję bazy danych. Program taki oferuje sporo użytecznych funkcji, na przykład dowolne przeszukiwanie bazy danych, sposobność tworzenia kwerend pixelshader.
Co znaczy Port TCP/IP:
Definicja 65535, która jest służąca poprzez klientów korzystających z protokołu TCP/IP. Port jest używany do tego, by klient wiedział, z którym serwisem działającym na serwerze kontaktować się. I tak na pixelshader.
Co znaczy Półprzewodnik:
Definicja raczej metaliczne), które idealnie przewodzą prąd (inaczej mówiąc, stawiają mu bardzo mały opór) - nazywamy je przewodnikami. Ich zupełnym przeciwieństwem są izolatory, które nie przewodzą prądu w pixelshader.
  • Dodano:
  • Autor: