pixelshader co to jest
PIXELSHADER definicja. Jak działa Programowalne, logiczne podzespoły procesora graficznego.
Znaczenie pixelshader definicja.

Czy przydatne?

Definicja PIXELSHADER

Co to znaczy PIXELSHADER: Jednostka cieniowania pikseli. Programowalne, logiczne podzespoły procesora graficznego wyspecjalizowane w szybkim obliczaniu kolorów każdego piksela renderowanego obrazu. Barwa obliczana jest na podstawie analizy parametrów tekstury, wyników obliczeń VertexShadera i funkcji opisującej sukces szczególny (mgła, przezroczystość, stopień odbicia światła). Dzięki jednostkom PixelShader powierzchnia obiektów w animacjach trójwymiarowych może wyglądać naturalnie bez konieczności zmniejszania FPS. Z angielskiego: układ cieniowania pikseli.

Czym jest PixelShader znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Połączenie Wewnątrzsieciowe:
Porównanie Połączenie telefoniczne realizowane w ramach sieci należącej do jednego operatora (gdy osoba inicjująca połączenie i odbierająca je są abonentami tej samej sieci pixelshader co znaczy.
Krzyżówka Program Narzędziowy:
Dlaczego Zobacz program użytkowy pixelshader krzyżówka.
Co to jest Platforma Cyfrowa:
Jak lepiej dostarczanych drogą satelitarną w formie cyfrowej. Usługi te zazwyczaj obejmują transmisję kanałów telewizyjnych i radiowych z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku i szereg ofert dodatkowych pixelshader co to jest.
Słownik Pascal:
Kiedy Jeden z języków programowania dostępny raczej na wyższych uczelniach jako język idealnie uczący programowania. Por. Delphi pixelshader słownik.
  • Dodano:
  • Autor: