postscript co to jest
POSTSCRIPT definicja. Jak działa dla drukarek laserowych wprowadzony na rynek poprzez firmę Adobe.
Znaczenie postscript definicja.

Czy przydatne?

Definicja POSTSCRIPT

Co to znaczy POSTSCRIPT: Język opisu drukowanych stron dla drukarek laserowych wprowadzony na rynek poprzez firmę Adobe Systems. PostScript do opisu stron wykorzystuje czcionki postskryptowe, które są bardzo łatwo skalowalne; potrafi również bardzo dobrze zastosować własności urządzeń drukujących w bardzo dużych rozdzielczościach, na przykład 1200 dpi. By drukarka mogła wydrukować stronę PostScript, musi ten język rozumieć (określa się ją mianem drukarki postkryptowej). Por. PCL.

Czym jest PostScript znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PDA:
Porównanie komputery i organizery. Typowy PDA nie ma klawiatury i dane wprowadza się do niego dzięki specjalnego rysika, pisząc na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym (wybrane PDA umieją także rozpoznawać mowę postscript co znaczy.
Krzyżówka PPP:
Dlaczego TCP/IP, która jest używana w momencie połączenia z dostawcą usług internetowych. Dzięki protokołowi PPP możliwa jest transmisja danych między modemami - jednym stojącym w domu użytkownika i drugim postscript krzyżówka.
Co to jest Palmtop:
Jak lepiej notatnik elektroniczny mieszczący się w dłoni człowieka. Palmtopy nie mają napędu dyskietek, napędu CD-ROM i dysku twardego (dane przechowują na karcie pamięci), są za to lekkie i bez problemu postscript co to jest.
Słownik Program Bazodanowy:
Kiedy Zobacz program do tworzenia baz danych postscript słownik.
  • Dodano:
  • Autor: