parametr co to jest
Parametr definicja. Jak działa jego zachowanie. Wskaźnikiem może być na przykład kolor tła czy.
Znaczenie parametr definicja.

Czy przydatne?

Definicja Parametr

Co to znaczy PARAMETR: 1. Cecha obiektu określająca jego zachowanie. Wskaźnikiem może być na przykład kolor tła czy rozmiar czcionki, lecz również cechy charakterystyczne fali dźwiękowej (mówimy - parametry fali dźwiękowej), takie jak amplituda czy częstotliwość. 2. Opcjonalny ciąg znaków dodawany do komendy uruchamiającej program. Parametry były służące w czasach MS-DOS, nadal są również bardzo popularne w Linuksie; w Windows używa się ich sporadycznie. Najczęściej wskaźnik dodaje się po nazwie pliku wykonywalnego programu po to, aby zmienić jego standardowe zachowanie. Parametry oddziela się od pliku wykonywalnego charakterystycznymi znakami - spacją, slashem albo minusem.

Czym jest parametr znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PPP:
Definicja TCP/IP, która jest używana w momencie połączenia z dostawcą usług internetowych. Dzięki protokołowi PPP możliwa jest transmisja danych między modemami - jednym stojącym w domu użytkownika i drugim parametr.
Co znaczy Port I/O:
Definicja komputera, poprzez który urządzenia I/O wymieniają dane z procesorem. Wskaźnik I/O ustawia się na przykład dla niektórych kart muzycznych i COM-ów. Zwany jest również adresem I/O. Z angielskiego parametr.
Co znaczy pc1066:
Definicja Pamięć typu RDRAM, która pracuje z FSB 533 MHz i ma max. prędkość transferu danych 4200 MB/s parametr.
Co znaczy Próbka Dźwiękowa:
Definicja ciąg pojedynczych, rejestrowanych albo odtwarzanych po sobie zapisów brzmienia. Taki pojedynczy, elementarny zapis określany jest jako próbka dźwiękowa. Dla przykładu, zapisany na płycie kompaktowej parametr.
Co znaczy Podstawowa Partycja:
Definicja się na dysku twardym, na której jest instalowany mechanizm operacyjny i z której jest uruchamiany. Na jednym dysku twardym mogą istnieć maksymalnie cztery partycje i wszystkie mogą być partycjami parametr.
  • Dodano:
  • Autor: