parametr co to jest
PARAMETR definicja. Jak działa jego zachowanie. Wskaźnikiem może być na przykład kolor tła czy.
Znaczenie parametr definicja.

Czy przydatne?

Definicja PARAMETR

Co to znaczy PARAMETR: 1. Cecha obiektu określająca jego zachowanie. Wskaźnikiem może być na przykład kolor tła czy rozmiar czcionki, lecz również cechy charakterystyczne fali dźwiękowej (mówimy - parametry fali dźwiękowej), takie jak amplituda czy częstotliwość. 2. Opcjonalny ciąg znaków dodawany do komendy uruchamiającej program. Parametry były służące w czasach MS-DOS, nadal są również bardzo popularne w Linuksie; w Windows używa się ich sporadycznie. Najczęściej wskaźnik dodaje się po nazwie pliku wykonywalnego programu po to, aby zmienić jego standardowe zachowanie. Parametry oddziela się od pliku wykonywalnego charakterystycznymi znakami - spacją, slashem albo minusem.

Czym jest parametr znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pasek Stanu:
Porównanie części okien folderów albo programów zawierająca krótką informację na temat zawartości folderu albo stanu działania aplikacji. Na przykład Eksplorator Windows pokazuje tam liczba wolnego miejsca na parametr co znaczy.
Krzyżówka Pomoc Techniczna:
Dlaczego Zobacz hotline parametr krzyżówka.
Co to jest Power On Self Test:
Jak lepiej Zobacz POST parametr co to jest.
Słownik Pin:
Kiedy interfejsów, gniazd, wtyczek, procesorów i innych urządzeń, które mogą być łączone. Poprzez piny urządzenia mogą wymieniać dane albo być zasilane. Piny z wtyczki męskiej trafiają w odpowiednie otwory parametr słownik.
  • Dodano:
  • Autor: