cyfrowego dźwięku parametry co to jest
CYFROWEGO DŹWIĘKU PARAMETRY definicja. Jak działa parametrów określających właściwości dźwięku.
Znaczenie cyfrowego dźwięku parametry definicja.

Czy przydatne?

Definicja PARAMETRY DŹWIĘKU CYFROWEGO

Co to znaczy PARAMETRY DŹWIĘKU CYFROWEGO: Istnieje kilka podstawowych parametrów określających właściwości dźwięku zapisanego w formie elektronicznej. Pierwszym jest częstotliwość próbkowania dźwięku wyrażona w kilohercach. Drugim wskaźnikiem jest rozdzielczość sygnału mierzona w bitach. Ostatni wskaźnik mówi nam, czy mamy do czynienia z dźwiękiem stereo czy mono.

Czym jest parametry dźwięku cyfrowego znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Przetaktowywanie:
Porównanie podkręcania układu elektronicznego, polegająca na zwiększaniu częstotliwości taktowania procesora albo pamięci RAM ponad wartość nominalną. W ten sposób można na przykład wybrane modele procesora parametry dźwięku cyfrowego co znaczy.
Krzyżówka PRI:
Dlaczego usługi ISDN, który wykorzystuje 23 albo 30 kanałów B i jeden kanał D, co zapewnia w sumie prędkość transmisji około 2 Mbps. PRI jest, z racji na własne możliwości i wydatek, przeznaczony dla parametry dźwięku cyfrowego krzyżówka.
Co to jest Plik Dźwiękowy:
Jak lepiej przechowywana jest wiadomość dźwiękowa - jako nuty (MIDI), dźwięk w formacie Wave, dźwięk skompresowany (MP3). Pliki dźwiękowe i ich rodzaje rozróżniamy po rozszerzeniach. Do ich odtwarzania parametry dźwięku cyfrowego co to jest.
Słownik Post Office Protocol 3:
Kiedy Zobacz POP3 parametry dźwięku cyfrowego słownik.
  • Dodano:
  • Autor: