narzędzi pasek co to jest
Pasek Narzędzi definicja. Jak działa jeden albo więcej pasków, na których znajdują się ikony.
Znaczenie narzędzi pasek definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pasek Narzędzi

Co to znaczy PASEK NARZĘDZI: Programy mają regularnie jeden albo więcej pasków, na których znajdują się ikony. Klikając na nie, wydaje się polecenie, które inaczej jest dostępne tylko przez menu programu.

Czym jest pasek narzędzi znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pamięć Flash:
Definicja montowanej między innymi na płytach głównych pecetów do przechowywania BIOS-u. Jej zawartość może być wymieniona poprzez użytkownika przez wczytanie do niej nowego programu (tak zwany upgrade BIOS-u pasek narzędzi.
Co znaczy Program Kompresujący:
Definicja dokonuje kompresji danych, a więc minimalizuje liczba miejsca zajmowanego poprzez wiadomości. Programy kompresujące stosują zazwyczaj algorytmy wykrywające błędy w archiwach, najczęściej CRC pasek narzędzi.
Co znaczy Poziom Wysterowania:
Definicja określający (w decybelach), jak głośno zostanie nagrany dźwięk na taśmie magnetofonowej. Gdy nie jest służąca żadna zredukowanie szumów i nagranie wykonano przy zastosowaniu standardowej kasety pasek narzędzi.
Co znaczy Przepięcie:
Definicja Krótkotrwały przyrost napięcia przekraczający max. dopuszczalne napięcie robocze pasek narzędzi.
Co znaczy PostScript:
Definicja drukowanych stron dla drukarek laserowych wprowadzony na rynek poprzez firmę Adobe Systems. PostScript do opisu stron wykorzystuje czcionki postskryptowe, które są bardzo łatwo skalowalne; potrafi pasek narzędzi.
  • Dodano:
  • Autor: