plik co to jest
PIF PLIK definicja. Jak działa zawierający wiadomości na temat działania wersji dosowych w.
Znaczenie plik definicja.

Czy przydatne?

Definicja PLIK PIF

Co to znaczy PLIK PIF: Plik z rozszerzeniem .pif, zawierający wiadomości na temat działania wersji dosowych w środowisku Windows, takie jak wielkość okna czy sposób zastosowania pamięci. Pliki te mogą być również nosicielami wirusów w formie zaszytych w nich innych plików. Z angielskiego: Program Information File - plik informacji o programie.

Czym jest plik PIF znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Program Graficzny:
Definicja umożliwiający poddanie obróbce rysunków albo fotografii zapisanych na dysku twardym w formie pliku graficznego. Możliwości modyfikacji rysunków i fotografii dzięki takich programów są prawie plik pif co to jest.
Co znaczy Port PS/2:
Definicja opracowany poprzez firmę IBM. Dane są do niego przekazywane jako szereg bitów, czyli to jest odmiana portu szeregowego. Za jego pomocą podłącza się do komputera mysz i klawiaturę, jeśli są one plik pif definicja.
Co znaczy Photo CD:
Definicja ilustracji na dyskach optycznych wymyślony poprzez przedsiębiorstwa Kodak i Philips. Pozwala na umieszczenie na jednym krążku do 100 wysokiej jakości zdjęć. W ten sposób, zamiast standardowych plik pif co znaczy.
Co znaczy pop3:
Definicja odbierania poczty elektronicznej z serwera pocztowego. W niektórych angielskojęzycznych programach pocztowych POP3 określany jest jako Incoming Mail Server (serwer poczty przychodzącej). Z plik pif słownik.
  • Dodano:
  • Autor: