plug co to jest
IN PLUG definicja. Jak działa uzupełniający możliwości większego programu (na przykład przeglądarki.
Znaczenie plug definicja.

Czy przydatne?

Definicja PLUG-IN

Co to znaczy PLUG-IN: Dodatkowy niewielki program uzupełniający możliwości większego programu (na przykład przeglądarki stron WWW). Plug-in pozwala na wyświetlanie na monitorze różnorodnych dodatków (((na przykład filmów, utworów muzycznych i tym podobne) umieszczonych na stronach WWW. Por. add-on.

Czym jest plug-in znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy PhotoREt:
Porównanie przedsiębiorstwa HP służąca w wytwarzanych poprzez tę firmę drukarkach atramentowych wykorzystywana poprawie jakości wydruku bez zwiększania jego rozdzielczości. Dzięki tej technologii drukarka jest plug-in co znaczy.
Krzyżówka Pin:
Dlaczego interfejsów, gniazd, wtyczek, procesorów i innych urządzeń, które mogą być łączone. Poprzez piny urządzenia mogą wymieniać dane albo być zasilane. Piny z wtyczki męskiej trafiają w odpowiednie otwory plug-in krzyżówka.
Co to jest Photoshop:
Jak lepiej program do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej przedsiębiorstwa Adobe Systems, Inc. Początkowo popularny był tylko na komputery Macintosh, z czasem skorzystać mogli z niego również użytkownicy plug-in co to jest.
Słownik pop3:
Kiedy odbierania poczty elektronicznej z serwera pocztowego. W niektórych angielskojęzycznych programach pocztowych POP3 określany jest jako Incoming Mail Server (serwer poczty przychodzącej). Z plug-in słownik.
  • Dodano:
  • Autor: