dźwięku pozycjonowanie co to jest
Pozycjonowanie Dźwięku definicja. Jak działa sposób, by słuchaczowi wydawało się, iż nie słyszy go.
Znaczenie dźwięku pozycjonowanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Pozycjonowanie Dźwięku

Co to znaczy POZYCJONOWANIE DŹWIĘKU: Generowanie dźwięku w taki sposób, by słuchaczowi wydawało się, iż nie słyszy go bezpośrednio z głośników, ale z różnych źródeł umieszczonych w otaczającej go przestrzeni, dzięki czemu dźwięk towarzyszący na przykład grom komputerowym czy filmom może być bardziej zbliżony do naturalnego.

Czym jest pozycjonowanie dźwięku znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Prezentacja:
Definicja informacji, raczej w formie graficznej. Złożona jest z szeregu slajdów, które można wyświetlać na rzutniku albo na ekranie monitora czy także wydrukować. Typowe składniki prezentacji to tekst ujęty w pozycjonowanie dźwięku.
Co znaczy Port Wąski:
Definicja Potocznie port komunikacyjny 9-pinowy pozycjonowanie dźwięku.
Co znaczy Przepięcie:
Definicja Krótkotrwały przyrost napięcia przekraczający max. dopuszczalne napięcie robocze pozycjonowanie dźwięku.
Co znaczy pc100:
Definicja określający szybkość magistrali danych komputera. Potocznie używa się go jednak do opisywania maksymalnej prędkości, z jaką są w stanie pracować moduły pamięci SDRAM. Pamięć PC100 pracuje z FSB 100 pozycjonowanie dźwięku.
Co znaczy Poczta Głosowa:
Definicja W telefonii komórkowej odpowiednik automatycznej sekretarki. Dostęp do informacji przechowywanej w poczcie głosowej jest możliwy po wybraniu odpowiedniego numeru i podaniu swojego kodu dostępu pozycjonowanie dźwięku.
  • Dodano:
  • Autor: