profil co to jest
Profil definicja. Jak działa użytkownika korzystającego z mechanizmu operacyjnego albo programu. W.
Znaczenie profil definicja.

Czy przydatne?

Definicja Profil

Co to znaczy PROFIL: 1. Indywidualne ustawienia użytkownika korzystającego z mechanizmu operacyjnego albo programu. W sytuacji mechanizmów Windows profile umożliwiają na przykład ustawienie własnego pulpitu, tapety, wygaszacza ekranu, kolorów. Profile ułatwiają również instalacje programów osobno dla każdego użytkownika. 2. W programie pocztowym profil zawiera wiadomości o użytkowniku, jego koncie pocztowym, a również jego pocztę elektroniczną.

Czym jest profil znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Plik Rejestru:
Definicja plików stanowiących rejestr Windows: mechanizm.dat albo user.dat 2. Plik tekstowy o rozszerzeniu .reg zawierający cały rejestr Windows albo jego fragment otrzymany z powodu wyeksportowania danego profil.
Co znaczy Protokół:
Definicja umożliwiających dwóm albo więcej komputerom przekazywanie sobie danych. Protokoły mają największe wykorzystanie w sieciach komputerowych, lecz są również używane poprzez inne urządzenia, na przykład profil.
Co znaczy PDA:
Definicja komputery i organizery. Typowy PDA nie ma klawiatury i dane wprowadza się do niego dzięki specjalnego rysika, pisząc na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym (wybrane PDA umieją także rozpoznawać mowę profil.
Co znaczy Przetwornik Cyfrowo-Analogowy:
Definicja Zobacz DAC profil.
Co znaczy Pobieranie:
Definicja Zobacz ściąganie profil.
  • Dodano:
  • Autor: