przenoszenie co to jest
Przenoszenie definicja. Jak działa miejsca połączone z kasowaniem oryginału. Można na przykład.
Znaczenie przenoszenie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Przenoszenie

Co to znaczy PRZENOSZENIE: Skopiowanie danych do nowego miejsca połączone z kasowaniem oryginału. Można na przykład przenieść zdanie z początku pisanego na komputerze listu na jego koniec albo cały dokument z dyskietki magnetycznej na dysk twardy. Podobnie jak przy kopiowaniu, w czasie przenoszenia można używać z techniki drag and drop, a również ze schowka (w tym drugim wypadku mechanizm przenoszenia złożona jest z wycinania i wklejania).

Czym jest przenoszenie znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Prędkość Zapisu:
Definicja zapisywane są dane w nagrywarce płyt. W sytuacji nagrywarek CD-RW pojedyncza (x1) szybkość zapisu znaczy, iż zapełnienie krążka będzie trwało tyle, ile trwa odtworzenie całego muzycznego kompaktu przenoszenie.
Co znaczy Prędkość Transmisji:
Definicja Zobacz prędkość transmisji przenoszenie.
Co znaczy pc133:
Definicja określający szybkość magistrali danych komputera. Potocznie używa się go jednak do opisywania maksymalnej prędkości, z jaką są w stanie pracować moduły pamięci SDRAM. Pamięć PC133 pracuje z FSB 133 przenoszenie.
Co znaczy Piksel:
Definicja elementarnej wielkości, a więc najmniejszy pkt., jaki może zostać wyświetlony albo wydrukowany. Piksele tworzą obraz widoczny na ekranie monitora i to, co widnieje na wydrukach. Piksele widać przenoszenie.
Co znaczy Pełnoekranowy Antyaliasing:
Definicja Zobacz FSAA przenoszenie.
  • Dodano:
  • Autor: