przerwanie co to jest
Przerwanie definicja. Jak działa Zobacz IRQ. Słownik Przerwanie co to znaczy.
Znaczenie przerwanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Przerwanie

Co to znaczy PRZERWANIE: Zobacz IRQ.

Czym jest przerwanie znaczenie w Definicje komputer P .

Co znaczy Pakiet:
Definicja Wersja instalacyjna programu dla Linuksa. Większość znanych dystrybucji Linuksa, takich jak Red Hat Linux i Mandrake Linux, korzysta z pakietów w formacie RPM przerwanie.
Co znaczy Próbka Dźwiękowa:
Definicja ciąg pojedynczych, rejestrowanych albo odtwarzanych po sobie zapisów brzmienia. Taki pojedynczy, elementarny zapis określany jest jako próbka dźwiękowa. Dla przykładu, zapisany na płycie kompaktowej przerwanie.
Co znaczy PIP:
Definicja w bardziej zaawansowanych technicznie telewizorach. Pozwala na jednoczesny odbiór dwóch stacji telewizyjnych, a dokładniej na podgląd dowolnego kanału w momencie oglądania audycji telewizyjnej na przerwanie.
Co znaczy Pulpit:
Definicja w graficznie przedstawianej hierarchii folderów. Jest nadrzędny wobec wszystkich zainstalowanych w systemie napędów. Ustawienie pulpitu na szczycie hierarchii jest zabiegiem sztucznym i służy przerwanie.
Co znaczy Pasek Menu:
Definicja również w wielu napisanych dla tego mechanizmu programach) przy górnej krawędzi każdego okna znajduje się pasek zawierający listę menu. W każdym z nich (rozwijać je można kliknięciem myszy) kryje się przerwanie.
  • Dodano:
  • Autor: