quicktime qwerty qsound qwertz co to jest
CO OZNACZA Quicktime, Qwerty, Q3D, Qsound, Qwertz.
Znaczenie quicktime qwerty qsound qwertz definicja.

Słownik i definicje komputerowe na Q

  • Definicja Qwertz Komputer pochodzi właśnie od takiej kolejności klawiszy. W Polsce układ ten nazywa się klawiaturą maszynistki. Polskie znaki diakrytyczne (ę, ó, ą, ś, ł, ż, ź, ć, ń) mają własne oznaczenia co to jest.
  • Definicja Qsound Komputer Zobacz Q3D definicja.
  • Definicja Q3D Komputer przestrzennego usprawniający działanie DirectSound3D. Współpracuje z EAX. Może symulować Dolby Digital, tworząc wirtualny kanał środkowy dzięki przednich głośników. Por. Aureal3D co znaczy.
  • Definicja Qwerty Komputer r. Początkowo jej klawisze były ustawione w porządku alfabetycznym. Niestety, powodowało to problemy. Gdyż klawisze, które naciskało się regularnie jedne po drugich, znajdowały słownik.
  • Definicja Quicktime Komputer multimedialnej (najczęściej filmów) stworzony poprzez firmę Apple do komputerów Macintosh, przeniesiony również na pecety. Jako jeden z niewielu formatów multimedialnych QuickTime znaczenie.

Definicje komputer - co to jest

Komputery, sprzęt komputerowy, programy komputerowe. Jak działa w komputerze? Co oznacza w informatyce. Znaczenie i działanie komputera.

Definicja CO OZNACZA Quicktime, Qwerty, Q3D, Qsound, Qwertz co to jest.

Słownik Czym jest Quicktime, Qwerty, Q3D, Qsound, Qwertz co to znaczy.