returns error string from co to jest
Quote meta characters co znaczy Convert a quoted-printable string to an 8 bit string krzyżówka.
Znaczenie returns error string from definicja.

Słownik i definicje programowania w PHP na Q

PHP (skrót od angielskiej nazwy "PHP: Hypertext Preprocessor") to język programowania, który jest szczególnie popularny w branży IT i jest często używany do tworzenia aplikacji internetowych oraz skromnych stron internetowych. PHP jest językiem skryptowym, co oznacza, że jest interpretowany przez serwer internetowy i nie wymaga kompilacji przed uruchomieniem.

  • Jak działa Qdom_Error wywołanie funkcji Returns the error string from the last QDOM operation or FALSE if no errors occurred co znaczy, błędy i użycie string qdom_error ( void ).
  • Jak działa Qdom_Tree wywołanie funkcji Creates a tree of an XML string krzyżówka, błędy i użycie QDomDocument qdom_tree ( string doc ).
  • Jak działa Quoted_Printable_Decode wywołanie funkcji Convert a quoted-printable string to an 8 bit string co to jest, błędy i użycie string quoted_printable_decode ( string str ).
  • Jak działa Quotemeta wywołanie funkcji Quote meta characters słownik, błędy i użycie string quotemeta ( string str ).

PeHaPe programowanie dla początkujących

Kodowanie w języku PHP-Z. Słownik pojęć PHP. Programowanie w jezyku PHP.Z


Żeby zacząć programować w PHP, potrzebujesz tylko:

  1. Dostępu do serwera internetowego obsługującego PHP. Możesz skorzystać z serwera internetowego dostarczanego przez dostawcę usług internetowych lub zainstalować serwer internetowy na swoim komputerze. Najlepiej kup hosting PHP.
  2. Edytora tekstu lub środowiska programistycznego do pisania i edytowania kodu PHP. Możesz użyć darmowego edytora tekstu, takiego jak Notepad++ lub zainwestować w profesjonalne środowisko programistyczne, takie jak Eclipse z SDK dla PHP.
  3. Podstawowa wiedza na temat każdego języka programowania.